Прилади

Лабораторії

Трансформатори

viber telegram whatsapp
+38(095)520-19-18
viber telegram whatsapp
+38(097)521-19-18

вул. Клочкiвська, 345, м. Харкiв

вул. Клочкiвська, 341а, м. Харкiв

ПРИбори, ЛАбораторії, Трансформатори
 для енергетичних систем

Основний напрямок діяльності ПриЛаТ - виробництво та продаж кабельних та електротехнічних лабораторій, випробувального високовольтного обладнання, установок для випробування засобів захисту, вимірювальних засобів для енергосистем, а також приладів для пошуку місць ушкоджень кабельних ліній.

Компанія ПриЛаТ здійснює постачання електротехнічних лабораторій ЕТЛ, приладів та обладнання, гарантійне та післягарантійне обслуговування, надає технічну та методологічну підтримку протягом усього терміну експлуатації.

Для діагностики обладнання у мережах 35-110 кВ застосовується пересувна електротехнічна лабораторія ЕТЛ-35та пересувна електротехнічна лабораторія комбінована ЕТЛ-35К.

Для діагностики кабельних мереж та своєчасне усунення пошкоджень у кабельних лініях застосовуються кабельна електротехнічна лабораторія КАЕЛ-3 и КАЕЛ-5.

В умовах міста ідеально підійде лабораторія для випробування та пошуку пошкоджень у кабельних лініях КАЕЛ-1 з компактними габаритами для невеликих автомобілів.

Для високовольтних випробувань кабельних ліній та іншого енергетичного обладнання застосовуються апарати серії АВ. Також установки наднизької частоти СНЧ для випробування кабелів з ізоляцією зі зшитого поліетилену знайдете тут.

Для випробування різних засобів захисту від ураження електричним струмом застосовуються наші випробувальні установки СВС.

Обладнання для пошуку місць ушкоджень у підземних комунікаціях та кабельних лініях знайдете тут.

Вимірювальне та діагностичне обладнання для роботи в лабораторіях та для обслуговування енергооб'єктів (силові трансформатори, стан вводів та діагностика ізоляції, опір струмопровідних частин тощо) знаходяться тут.

Головні засади нашої роботи:

  • оперативність
  • гарантія якості
  • якісне виконання технічних завдань клієнтів
  • оперативне сервісне обслуговування
  • доступна ціна

Наші електровимірювальні лабораторії та продукція працюють в Україні, Росії, Грузії, Казахстані, інших країнах СНД.

Блоково-модульний принцип лабораторій високовольтних випробувань передбачає різні комбінації на основі чотирьох стандартних модифікацій електролабораторій, призначених для тестування та діагностики кабелів, електрообладнання станцій та підстанцій, а також попередньої локалізації та точного визначення місця пошкодження, визначення проходження траси та глибини її залягання. Пересувна електролабораторія монтується у фургоні автомобіля, де обладнуються високовольтний відсік та відсік оператора.

Ми переконані, що наша продукція допоможе у вирішенні завдань, що стоять перед Вами. У нашій особі Ви отримуєте надійного партнера та надійний супровід.